Tüm İncelemeler

Based on 136 reviews
100%
(136)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Hera Vintage Turmalin Pırlanta Altın Yüzük

Ürünü teklif için aldım ve çok beğendim. Fotoğraftan daha güzel, gerçekte çok etkileyici. Ancak, ürünün güzelliğinin yanı sıra, müşteri memnuniyetine bu kadar değer veren bir yer kaldı mı, bilmiyorum. Ürün, çok kısa sürede elimde olması gerekiyordu ve benimle özel olarak ilgilendiler. Gece geç saatte mesaj atmama rağmen hemen geri dönüş yaptılar. Çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Çok beğendim güvenle sipariş verebilirsiniz ayrıca hediye kolye için tesekkür ederim

Ürünü hediye olarak aldım. O kadar zarif ki, düşünmeden satın alabilirsiniz.Çok şık bir tasarım; içine bırakılan el yazısı not, sizin için bırakılan hediye fazlaca değerli hissettiriyor.Elinize, emeğinize sağlık. Keyifli bir alışverişti.teşekkürler

Eski bir inanışa göre Mistik Topaz taşının insanları birbirine bağlayan gücü olduğuna inanılırmış. Sevgilime bu yüzükle evlenme teklif etmek istedim. Anlamlı ve özel bir yüzük oldu bizim için. Hizmet kalitesi için de ayrıca teşekkür ederim

Çok zengin ve şık duruyor

Yüzüğüm çok güzel. Teşekkür ediyorum. Cumartesi gece sipariş verdim. Perşembe elimdeydi. Emeğinize sağlık, teşekkürler.

The ring looks even better in person. Very nice customer service and it even arrived earlier than expected. I'd definitely recommend them, you won't be disappointed.

Great product Great Service highly recommend

The ring is beautiful and fits perfectly! Tali's customer service was great, and the ring arrived very quickly.

Tali Pırlanta Ailesi..

Evlilik teklifi etmeye karar verdiğimde araştırma yaparken vintage yüzük olarak Instagramda karşıma çıkması üzerine Tali Pırlanta ile iletişime geçtim. Ve o gün sadece bir yüzük almadım, aynı zamanda aramızda kilometreler olmasına ve yüzlerini dahi görmememe rağmen 2 tane dost kazandım. Hangisi saatte ve ne zaman yazarsam yazayım anında cevap veren, nişanlımın yüzük numarasını bilmeme rağmen tahminlerle ve çabalarıyla tam olacak bir şekilde yüzüğü hazırlayan, heyecanıma birebir ortak olan ve her şeyin mükemmel olmasına belki de benden daha fazla önem veren Tali Pırlanta ailesine sonsuz teşekkür ederim. Ekstra olarak belirtmem gerekir ki; sadece ben değil nişanlım da yüzüğüne bayıldı. Aslında her şeyin özeti şu; Tali Pırlanta sadece bir kuyumcu değil samimiyetleriyle ve iyiniyetleriyle evlilik teklifi gibi stresli süreçlerde sizi motive eden tam bir dost..

As mentioned in my other review, the craftsmanship of the ring was impeccable — especially for the short timeframe and price. We even had to inform Tali halfway that our ring size were measured wronged and he was nothing but accommodating and prompt in his replies. Thank you so much for the pleasant and wonderful interactions — I'm so glad that I'm not just wearing a beautiful engagement ring, but that it came from my beautiful friends overseas ❤️

Tali was communicative, patient and so wonderfully kind throughout the entire process. We had asked whether the rings could be delivered a few days before the projected delivery time provided by Etsy and guess what — they went ABOVE and beyond and gave us perfect rings that arrived more than a week ahead. Thank you so much for the beautiful packaging, necklace and such a sweet personalised note. ❤️

Beautiful ring! Looks even better in person tbh. Can't stop looking at my hand.

Kalite, ilgi ve özen

Sadece bir yüzük almıyorsunuz aynı zamanda güler yüz ve çok ilgili bir hizmet alıyorsunuz. Siparişimin öncesi ve sonrasında çok ilgilenen Tali Pırlanta ekibine çok teşekkür ederim. Yüzüğün kalitesi ve güzelliği ortada. Emeğiniz için teşekkürler 🥰

Absolutely stunning ring and I absolutely love there customer service they even threw in a free necklace

Very beautiful ring. The color changes so nicely in different light. I know she is going to love it 😍 I can't wait to give it to her.

İlk mesaj attığım andan itibaren sürekli iletişim de kaldılar. Mağazadan alıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ürün gayet hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kutu tasarımı ve paketleme çok hoş, ve yanında gönderilen hediye içinde ayrı yeten teşekkür ederim.

It came 20 minutes ago and I had to write a review already! It is absolutely gorgeous, everything I could ever want and more for my soon to be fiancee. Tali upgraded my shipping at no cost and it came so quickly. 10/10 customer service. Thank you so much again!!

Resimdeki gibi harika bi ürün geldi,emeğinize sağlık😊ayrıca zarif hediyeniz için çok teşekkür ederim,ikisi de çok şık 🥰

Wow. I am speechless. The ring is absolutely stunning and the box it came in was very classy. I'm really happy. True to size and looks even better in person. Thankyou for the great service.

Muhteşem tasarım, göz alıcı zerafet

Alora Vintage Aleksandrit yüzük siparişi verdim. Firma hakkında hiç bilgim yoktu ancak sipariş verdiğim andan itibaren benimle irtibata geçmeleri ürünümü çok hızlı bir şekilde kargolayıp elime ulaştırmaları, ürünümün yanında gönderdikleri küçük tamamlayıcı hediye ile firma güvenimi ve gönlümü kazandı. Hiç tereddütsüz sipariş verebilirsiniz tasarımları harika. Çok teşekkür ediyorum 🙏

My ring arrived way, way earlier than I expected, and the seller was an absolute blessing! The ring exceeds my expectations in quality (I can't stop looking at it), fits like a glove, and arrived in a beautiful box with a lighting fixture. I ordered it to be an engagement ring, and it's perfectly elegant and of a quality to be so.

Tali was wonderful from the beginning. They upgraded my shipping and it came here as it said it would be.
The ring itself is gorgeous and is like what they show in the pictures. I can not say enough but thank you for this beautiful ring. I know I will be ordering more from Tali and know that it will always be made with care and quality materials.

Wow. If I could rate this company 10/5 stars I would. First of all, tali was very nice and responded very quickly to messages and even upgraded to ups express shipping at no extra cost. The ring is absolutley stunning and looks better than the pictures taken. I cannot recommend the company enough, thank you so much.

This ring allowed me and my Fiancé to travel back in time. This gifted amulet of a ring will be cherished and upheld always.

This ring is beautiful. The shipping was so quick and the seller even threw in a little freebie. Thanks so much!